Yıldırım'ı bekleriz

Yıldırım'ı bekleriz
Perşembe 28.02.2013

Beşiktaş yöneticisi Levent Erdoğan Fenerbahçe derbisi öncesi Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu.

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu. Erdoğan, "F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın İnönü Stadı'na gelmesi en tabii hakkıdır. Onu aramızda görmek ve ağırlamayı arzu ediyoruz. Bizim için büyük mutluluk ve şeref olacaktır. Onu karşılamaktan onur duyarız" ifadesini kullandı.

BEŞİKTAŞ DAHA HIRSLI
Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Levent Erdoğan, hafta sonundaki derbi maçı için iddialı konuştu. Asbaşkan Erdoğan, "Sivasspor maçında da gördük ki Beşiktaş, derbi öncesinde daha hırslı ve tempolu bir futbol anlayışına sahip. Dostane, spor ahlakına yakışır bir maç olmasını istiyoruz" diye konuştu.

ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASI'NI İSTİYORUZ
Siyah-beyazlı kulübün tecrübeli yöneticisi Levent Erdoğan, gece-gündüz Beşiktaş için uğraştıklarını belirterek, "Hedefimiz 2016'da Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kazanmak. Önümüzdeki sezon, ucuza kaçmayacak transferler yapacağız" diye konuştu.

DEMİRÖREN TELAFİ EDER
Levent Erdoğan, eski başkan Yıldırım Demirören'in sözünden dönen bir kişi olmadığını belirterek, "Zaten Demirören, 104 milyon TL'yi kulübe bağışlamıştır. Demirören'in kulübe verdiği zarar varsa seve seve telafi eder" yorumunu yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN