Çok gol atacağım

Çok gol atacağım
Pazar 07.07.2013

Siyah-beyazlı ekipte geçen sezonun flaş ismi Olcay Şahan yeni sezonu iple çektiğini belirtti ve ekledi: Bu sezon daha çok gol atacağım. Şampiyonluk hep hayalim. Bilic bize yakın ve çok pozitif bir insan

Beşiktaş'ta kamp çalışmaları sırasında en göze batan isimlerden birisi de Olcay Şahan. Geçtiğimiz sezon takımın en golcü ismi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 26 yaşındaki oyuncu, "Bu sezon daha fazla gol atacağım. Çünkü formaya iyice ısındım" dedi. Olcay geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'ye attığı golü hayatı boyunca unutamayacağını ve başarılarının süreceğini de ifade etti. Olcay ayrıca bu sezon tüm kupalara talip olduklarını belirterek, "Beşiktaş ile kupa kaldırmayı çok istiyorum. Müthiş taraftarımız önünde şampiyonluk inanılmaz olur. Rüyalarıma bile giriyor" diye konuştu. Genç oyuncu yeni hocaları Bilic ile ilgili ise şunları söyledi:

HOCA BİZİMLE ÇOK KONUŞUYOR
"Bilic ile ilk haftamız, hocamız bizimle çok konuşuyor. Taktiksel olarak çok çalışıyoruz. Bize bireysel hatalarımızı gösteriyor. Bu sezon da formayı kapmak istiyorum ve bunun için çok çalışıyorum. Herşey Beşiktaş için."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN