Sponsorla gelecek

Sponsorla gelecek
Cuma 19.07.2013

Beşiktaş'ın renklerine katmak istediği Ronaldinho'nun, Vodafone sponsorluğunda siyah-beyazlı formayı giymesi için görüşmeler sürüyor

Beşiktaş yönetimi, yeni sezon öncesi transfer hareketliliğine devam ederken, 33 yaşındaki Brezilyalı yıldız Ronaldinho transferinde sona yaklaştı. Daha önce menajerler aracılığıyla Ronaldinho ile temas kuran Beşiktaş, bu futbolcunun Libertadores Kupası'nda oynayacağı final maçından sonra son kez masaya oturacak. Ronaldinho transferini sponsor aracılığıyla bitirmek isteyen Beşiktaş bu konuda, İnönü Stadı sponsorluğu için görüştüğü Vodafone ile önemli aşama kaydetti.

KAYNAK HAZIR
Diğer büyük GSM operatörü Turkcell'in elinde bulundurduğu pazarda daha büyük pay sahibi olmak isteyen Vodafone'un, Brezilyalı yıldız Ronaldinho transferi için çok önemli bir kaynağı siyah- beyazlı kulübe akıtmaya hazır olduğu gelen bilgiler arasında. Vodafone'un, bu şekilde yapılacak bir hamle ile Ronaldinho adını sadece Türkiye değil tüm dünyada kullanmayı planladığı bildirildi. İnönü Stadı'na da sponsorluk yapacak Vodafone'un, Ronaldinho'nun da ana sponsporu olacağı konuşuluyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN