110. yıla özel gri forma

110. yıla özel gri forma
Perşembe 25.07.2013 19:52

Beşiktaş Kulübü yeni sezonda futbol takımının giyeceği çubuklu formaların ardından gri renkteki formasını da tanıttı

Beşiktaş 2013/14 sezonunda kullanacağı gri formalarını görücüye sundu. Resmi siteden açıklanan yeni formada 110. yıla özel detayların hakim olduğu belirtilirken, gri formaların yarından itibaren Kartal Yuvası mağazalarından satışa sunulacağı açıklandı.

İşte Beşiktaş resmi internet sitesinden tanıtılan formanın detayları:

Kulübümüzün kuruluşunun 110. yılı nedeniyle özel bir anlam taşıyan adidas Gri Forma, yarın (26 Temmuz) satışa sunulacak.

Modern bir çizgide koyu griden açık griye degrade renk geçişiyle tasarlanan adidas Gri Formamız, dünü ve bugünü birleştiren detayları ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 110. yılına ayrı bir anlam katıyor.

110. yıla özel, Beşiktaş JK arması formanın sol üst bölümünde, taraftarımızın kalbinde konumlanıyor. Ayrıca 110 yıllık tarihimizde yer almış üç logo bütünleşik biçimde, formanın sırt iç ense bölümünde taraftarımızı karşılıyor.

Gri Formalar adidas'ın en yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı

Yeni adidas Gri Formalar, adidas'ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan ClimaCool® teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN