Tolga Zengin konuştu

Tolga Zengin konuştu
Perşembe 25.07.2013 12:08

Beşiktaş'ın yeni transferi kaleci Tolga ilk kez konuştu: Kampta otururken 'Beşiktaş, Tolga Zengin ile anlaştı' diye haber geçti. Menajerimi arayarak, 'Hayırlı olsun anlaşmışsınız" dedim

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Tolga Zengin transferi sonrasında yaptığı ilk açıklamada yaptığı ilk transfer olduğu için heyecan duyduğunu söyledi. Takımın Avusturya kampına yarın katılacağını belirten Tolga, "İstendiğim bir yere gittiğim için mutluyum dedi.

ALT YAZIYI GÖRDÜM MENAJERİMİ ARADIM
Başarılı eldiven "Ben bir ara transferimi televizyonda alt yazı gördüm. Kampta otururken 'Beşiktaş, Tolga Zengin ile anlaştı' diye haber geçti. Menajerimi arayarak, 'Hayırlı olsun anlaşmışsınız. Benim haberim yok' dedim. Biraz yanlış bilgilerle alakalı sıkıntı oldu. Ben transfer için hiç müdahil olmadım. Transferin hiçbir şeyine girmedim. Çünkü Trabzonspor kaptanına bu yakışmazdı. Beşiktaş'a transfer olacak bir futbolcuya da yakışmazdı. Gidişimin iki kulübe de yakışır olması lazımdı. Bana yakışır şekilde olması gerekliydi. Kulüp yöneticileri kendi aralarında konuştular" diye konuştu.

TRANSFER BİRAZ UZADI
Milli kaleci, sosyal medyanın güçlü olmasından dolayı transfer sürecinde sıkıntı yaşadığını dile getirerek, "Bir deli bir kuyuya taş atıyor, 40 akıllı çıkarmaya çalışıyor. Biri orada 'Tolga Zengin hayırlı olsun' yazınca, herkes alıyor ve kullanmaya başlıyor. Transfer süreci uzun oldu. Sıkıntılı olmadı ama bu sebeplerden dolayı biraz uzadı. Önemli olan sonunun hayırlı olmasıydı" değerlendirmesini yaptı.

2 MİLYON 750 BİN EURO
Beşiktaş, bir süredir transfer etmek için uğraş verdiği Tolga Zengin konusunda Trabzonspor ile her konuda anlaşmaya vardığını KAP'a bildirdi. Tolga için Bordo Mavililer'e 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli ödeyecek olan Beşiktaş'tan KAP'a yapılan açıklamada "Tolga Zengin'in transferi konusunda Trabzonspor A.Ş. ile anlaşmaya varılmıştır. Buna gore sözleşme fesih bedeli olarak Trabzonspor A.Ş.'ye 2.750.000 Avro+KDV ödenecektir" ifadelerine yer verildi.


Etiketler Beşiktaş, Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN