'Döndüğüm için mutluyum'

'Döndüğüm için mutluyum'
Perşembe 25.07.2013 13:16

Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Serdar Kurtuluş, Beşiktaş'a döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Formayı ikinci kez giyeceğini dile getiren Kurtuluş, "İnşallah benim için hayırlı bir sezon olur." dedi.

Uzun süren transfer çalışmaların ardından Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Serdar Kurtuluş, takımın Avusturya'daki kampına gitmek için Atatürk Havalimanı'na geldi. Kurtuluş, transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. "Her iki taraf için hayırlı olsun." diyen Kurtuluş, Beşiktaş formasını ikinci kez giyeceği için heyecanlı olduğunu aktardı.

Beşiktaş'a döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getiren Kurtuluş, "Uzun süren transfer görüşmelerinin ardından dün sonuçlandı. Bugün kısmet olursa kampa katılacağım. Daha önce giydiğim Beşiktaş formasını kısmet olursa ikinci defa giyeceğim. Mutluyum. İnşallah benim için hayırlı bir sezon olur. Tekrar başarılı bir sezon geçiririz takım olarak. Gerekli mücadeleyi zaten vereceğim." ifadesini kullandı.
Teknik Direktör Slaven Bilic hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığını aktaran Kurtuluş, sözlerini şöyle tamamladı: "Aldığım referanslara göre, çok iyi biri olduğu söyleniyor. Kamp döneminde birbirimizle tanışacağız. Benim için saha içindeki gerekli kararları onlar verecekler. Umarım onun için de benim için de hayırlı olur."
Beşiktaş Kulübü, Gaziantepspor'dan transfer ettiği Serdar Kurtuluş'a 3 yıl için toplam 2 milyon 700 bin Euro, Kurtuluş'un bonservisi için ise 4 milyon 430 bin lira ödeyecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN