Holosko Türkiye'ye döndü

Holosko Türkiye'ye döndü
Cuma 26.07.2013 16:35

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Avusturya'nın Lienz kasabasında sürdüren Beşiktaş, sabah saatlerinde bir saat 15 dakika çalıştı.

Teknik direktör Slaven Biliç yönetiminde koşuyla çalışmaya başlayan futbolcular, daha sonra bir süre dar alanda kısa paslaşma ile antrenmanı sürdürdü. Antrenmanın son aşamasında yarı sahada kurulan tek kale ile çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlı futbolcular, gol çalışması yaptı.

Biliç'in, antrenman sırasında yardımcılarıyla uzun süre top oynaması dikkati çekti.

Ömer yüksek ateş, Uğur Boral da sakatlığı devam ettiği için katılmadığı antrenmanda yeni transfer Serdar Kurtuluş da yer aldı. İsmail Köybaşı ve Oğuzhan takımla yaptıkları koşunun ardından saha kenarında özel çalıştı.

Bu arada dün MR'ı çekilen ve kasık ağrıları nedeniyle bir haftadan bu yana antrenmanlara çıkamayan Filip Holosko'nun, "detaylı tetkikler için Türkiye'ye gönderildiği" belirtildi.

Kulübün sağlık kurulundan yapılan açıklamada, Holosko'nun "MR ve muayenesi sonrasında detaylı tetkiklere ihtiyaç duyulduğu ve bu tetkik ve konsültasyonların Fulya Acıbadem Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde gerçekleştirilmesi için İstanbul'a gönderildiği" bildirildi.

Beşiktaş'ın Azerbaycan'ın Simurq takımıyla oynadığı hazırlık maçı sırasında sağ ayak bileğinde burkulma olan Sezer Öztürk'ün de yapılan muayenesinde, bağ ve kas zedelenmesi tespit edildiği ve tedavisine başlandığı belirtildi.

Sağlık kurulu yetkilileri, Öztürk'ün tedavisinin tamamlanmasının ardından 10 gün içinde takım antrenmanlarına başlamasının hedeflendiğini kaydetti.

Beşiktaş'ın Trabzonspor'dan transfer ettiği kaleci Tolga Zengin'in de bugün Avusturya'ya gelerek kampa katılacağı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN