Web Sürümüne Geç

  Taraftarı özledim

  Taraftarı özledim
  26 Temmuz 2013, Cuma

  Kartal'ın yeni transferi, "Futbolu bırakana kadar Beşiktaş'ta oynamak isterim. 3 yıl sonra 'kal' derlerse, hiç düşünmem" dedi

  Beşiktaş'ın Gaziantepspor'dan transfer ettiği eski futbolcusu Serdar Kurtuluş, "Futbolu bırakana kadar Beşiktaş'ta oynamak isterim" dedi. En çok İnönü Stadı'nı ve Beşiktaş taraftarını özlediğini dile getiren futbolcu, "Gerçi şimdi İnönü Stadı yok ama yeni stadımız da inşallah eski günlerine döner. O atmosferi çok özledim. Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşmem var ama gönül ister ki 10 yıl buraya hizmet edeyim. Kontratım bittiği zaman bana 'Kal, devam et' derlerse kalırım. Futbolu bırakana kadar burada oynamak isterim" diye konuştu.

  Sağ bekte oynarım
  Serdar Kurtuluş, Beşiktaş'ta hangi mevkide oynayacağına ilişkin sorulara da şu yanıtı verdi: "Bu konuda hocamızla görüşmedim. G.Antep'te dönem dönem orta sahada oynamama rağmen genellikle sağ bek oynadım. Beşiktaş'ta sağ bek ve liberoda alternatif olmadığından bu mevkiler için transfer edildiğimi düşünüyorum. Hoca ne karar verirse ben de onu en iyi şekilde uygularım."

  Oturmaya gelmedim
  Çiçeği burnundaki Beşiktaşlı Serdar, oturmak için gelmediğini söyledi. Beşiktaş formasını hakkıyla terletmek istediğini ifade eden Serdar, "Beşiktaş'ta yine şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Eskisi gibi Avrupa'da başarılı olmak istiyorum. Bu yüzden buradayım, Allah utandırmasın" dedi.

  Görevden kaçmam
  Beşiktaş'ta çok genç yaşta forma giydiğini ve 4 yıl görev yaptığı G.Antep'te tecrübesini geliştirdiğini belirten Serdar şöyle devam etti: "Bu 4 yıl bana hem karakter olarak hem de saha içinde olgunlaşma açısından çok şey kattı. Artık saha içinde de dışında da daha fazla sorumluluk alan biriyim."

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN