Eto'o sözünü tut!

Eto'o sözünü tut!
Pazartesi 29.07.2013

Yönetici Atalay, "Eto'o'yu yarım saatte getiririm" diyen Küçükemre'ye sert çıktı: Getir, yarısını karşılayacağınız maliyeti de üstleneceğiz

Beşiktaş'ta kongre bitti, kazanan Fikret Orman ve kaybeden Serdal Adalı'nın ekibi arasındaki tartışma bitmedi. Son olarak Serdal Adalı'nın ekibinde yer alan Doğan Küçükemre'nin, "Eto'o ile görüştük. Maliyeti 5 milyon euro civarında. Yarım saatte getiririm. Bunun yarısını da Serdal Adalı karşılayacak" sözü kavga çıkardı. Fikret Orman yönetiminin üyesi Deniz Atalay, "Hodri meydan. Eto'o'yu o rakama getirsin vaadettikleri parayı da istemiyoruz. Beşiktaş olarak Eto'o'nun 5 milyon euro'luk maliyetinin tümünü karşılamaya hazırız" dedi.

ETO'O'YU GETİRMEYE HAZIRIZ
Kulübün resmi sitesinden Küçükemre'ye cevap veren Deniz Atalay şu ifadeleri kullandı: Samuel Eto'o'nun transferi vaadinin gerçek olup olmadığı Başkanımız Fikret Orman'ın isteği üzerine Sayın Küçükemre'ye tarafımdan sorulmuştur. Araştırmanın ardından Adalı ve Küçükemre'nin Eto'o ile değil, bir takım menajerlerle ve avukatlarla görüştüğü, transferin de bu rakamların çok üstünde gerçekleşebileceği tespit edilmiştir. Küçükemre, Eto'o'yu 5 milyon euro civarında bir maliyetle yarım saatte transfer edebileceğini söylemeye devam ediyor. Sayın Adalı ve sayın Küçükemre'ye şu çağrıda bulunmaktayız: İddia ettiğiniz şartlarda ve maliyette anlaşacağınız Eto'o'nun transferini gerçekleştirmeye, tüm maliyetlerini üstlenmeye hazırız.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN