Elbet bir gün buluşacağız

Elbet bir gün buluşacağız
Salı 30.07.2013

Ronaldinho için ikinci başkan Ahmet Nur Çebi umutlu konuştu: Onu getirmek kolay değil, sponsorlarla görüşmeler sürüyor. Küçük pürüzler var, aşılırsa gelecek. Onlar ocak ayında ısrarcı, biz hemen gelmesini istiyoruz

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların gündemindeki ilk isim olan Ronaldinho konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Çebi, "Ronaldinho kolay bir transfer değil. Niyetimizi, arzumuzu ortaya koyduk. Onlar da 'neden olmasın' dediler. Küçük pürüzler var, aşılırsa gelecek. Biz Ronaldinho'yu bu dönem için düşünüyoruz. Onlar ocak ayına kaydırmak istiyor. Bir yerde buluşmaya çalışıyoruz, hayal değil" diye konuştu.

BİLİC, ENERAMO'YU ÇOK İSTEDİ
İkinci başkan Çebi, Eneramo konusunu da çözüme kavuşturduklarını belirterek şöyle devam etti: "Hocamız Bilic, alınmasını özellikle istedi. Çok ciddi sorunu yok ama kalp ritimleriyle ilgili 3 ayda bir kontrol yapılması gerekiyor. Dizinden bir ameliyat oldu. Ama birkaç gün içerisinde kendini toparlayacak."

RUBEN FERREİRE DE KİM?
Bu arada Çebi, Maritimo'da oynayan sol bek Ruben Ferreire'yle ilgili olarak, "İlk defa duyuyorum bu ismi. Belki futbol direktörümüzün, teknik direktörümüzün gündeminde olabilir. Ön görüşme yapıyor olabilirler. Bir mana ifade ettiği taktirde yönetimin önüne gelir. Sonra biz devreye girer, karar veririz" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN