Web Sürümüne Geç

  "İlk 11'in değişmezi olmak istiyorum"

  "İlk 11'in değişmezi olmak istiyorum"
  20 Kasım 2013, Çarşamba Güncelleme: 13:48

  Beşiktaş'ın yıldız oyuncularından Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı takımda ilk onbirin değişilmez oyuncusu olmak istediğini söyledi.

  Antrenmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kanadalı oyuncu, "Amacım yeni bir kulübe transfer olan her oyuncunun yapıtğı gibi iyi bir başlangıçtı. Deyim yerindeyse ayağımı kapıya dayamak, ilk 11 in değişmez bir parçası olmaktı. Bunu başardığıma inanıyorum ama benim için önemli olan devamlılık."

  "Sadece bir kaç maç iyi oynayıp sonra performansımı düşürürsem bu beni mutlu etmez. Dolayısıyla bütün sezon boyunca iyi bir performans göstermek istiyorum. Çok çalışıyorum elimden geleni yapıyorum. Umarım sezon sonuna kadar böyle devam eder. İyi performans gösteririm ama daha da önemlisi takımın sezon genelinde iyi perfgormans göstermek." diye konuştu.

  Ligde oynayacakları Torku Konyaspor maçı hakkında da konuşan yıldız futbolcu, "Milli takımlarda olan arkadaşlardan dolayı tam kadro çalışamadık. Burada kalan oyuncularla iyi çalışma gerçekleştirdik. Yarından itibaren tam kadro çalışmaya devam edeceğiz. Maçtan üç puan almak istiyoruz. Bu maçı dört gözle bekliyoruz." dedi.

  Bir gazetecinin "Görev aldığı maçlarda iyi performansla oynadı. Sürekli mevkisi değişiyor. İnsanların kendisine güveni arttı. Konyaspor maçında Motta cezalı durumda. Hoca bu maçta kendisine görev verebilir." demesi üzerine Atiba Hutchinson, "Motta cezalı durumda. Burada kim oynayacaksa herkes hazır durumdadır. Herkes iyi oynayıp Motta'nın boşluğunu dolduracaktır." diye konuştu.

  Beşiktaş'ın yoğun bir maç trafiği içinde olduğunu belirtilmesine rağmen yıldız oyuncu, karşılaşmalara maç maç baktıklarını dile getirdi. Atiba, Beşiktaş'ın cezalı olmasından dolayı taraftarların yokluğunun kendilerini etkilediğini sözlerine ekledi.
  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor