Web Sürümüne Geç

  En az 10 puan

  En az 10 puan
  23 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 23:31

  Hırvat çalıştırıcı futbolcularına, "Konya, Sivas ve Kasımpaşa maçlarını kesin kazanmalıyız F.Bahçe ile deplasmanda en kötü berabere kalmalıyız. Aksi takdirde şampiyonluk zor" dedi

  Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, milli maçlar için verilen aranın ardından oynayacakları dört maçtan en az 10 puan beklediğini ifade etti. Hırvat çalıştırıcı; Konyaspor, Fenerbahçe, Sivasspor, Kasımpaşa maçları öncesi oyuncularına uyarılarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, bu 4 maçtan en kötü 10 puanı hanelerine yazdırmaya mecbur olduklarının altını çizdi. Bilic; pazartesi günü oynanacak maçta Konya'yı mağlup ettikten sonra Sivasspor ve Kasımpaşa'yı mutlaka yenmeleri gerektiğini, F.Bahçe deplasmanından ise en kötü beraberlikle ayrılmak zorunda olduklarını söyledi.

  GÜÇLÜ OLMALISINIZ
  Slaven Bilic, oyuncularına 10 puanın altında alınacak her puanın kendileri için başarısızlık olduğunu belirterek şöyle devam etti: "Lig maratonunu etap etap düşünmemiz gerekiyor. Önümüze maç maç bakıp, ona göre konsantre olmalıyız. Çok zor maçların olduğu haftalara giriyoruz. Bu karşılaşmalar bizim ligdeki kaderimizi belirleyecek. Ayrıca Fenerbahçe maçının ardından Bucaspor ile Türkiye Kupası'nda karşılaşacağız. Herkesten bu maçlara motive olmasını, kendisini iyi hazırlamasını ve fizik olarak güçlü olmasını istiyorum."

  Yükleniyor