Web Sürümüne Geç

  Sambacıya özel doktor

  Sambacıya özel doktor
  24 Kasım 2013, Pazar Güncelleme: 02:10

  Ronaldinho için "Asla sakat oyuncu almayız" diyen ikinci başkan Ahmet Çebi Brezilya'ya doktor yolladı. Rapor olumlu gelirse, görüşmeler yeniden başlayacak

  Beşiktaş'ın transfer listesinin ilk sırasında bulunan Ronaldinno'nun durumu her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Sambacının menajeri Assis, Arap kulüpleri ile yaptığı görüşmelerden istediği sonuçları alamayınca rotasını yeniden Beşiktaş'a çevirmişti. Son görüşmede, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'den, "Sakat oyuncu alamayız" yanıtını alan Assis; kardeşinin sakatlığını geçici olduğunu, hatta istenirse raporlarını gönderebileceğini söyledi. Çebi ise daha ileri gitti ve Brezilya'ya doktor gönderdi. Bu doktor olumlu rapor verirse, görüşmeler yeniden başlayacak.

  MENAJER: ANLAŞMAK ÜZEREYiZ

  Bu arada menajer Ayhan Yeşilbaş şu açıklamayı yaptı: "Sıcak gelişmeler var. Ronaldinho, Türkiye'ye gelmeyi istiyor. Kendisiyle de konuştum, sponsorluk anlaşmaları doğrudur. Yakın bir zamanda bu işi bitireceğiz, Ronaldinho Beşiktaş'ta diyebiliriz" ifadesini kullandı. Öte yandan İsviçre'nin saygın gazetelerinden biri olan "Le Matin", Beşiktaş'ın Ronaldinho ile olan alâkasının her gün daha arttığını yazdı. Gazete haberinde Beşiktaş'ın ünlü yıldıza senelik 3 milyon euro yıllık ücret ve her oynadığı maç başına da 25 bin euro vermeyi teklif ettiğini belirtti.

  YÖNETİM İSE YİNE YALANLADI!
  Beşiktaş, Ronaldinho'nun menajerleriyle yaptığı görüşmelerinin doğru olmadığını duyurdu. Yapılan açıklamada, "Son günlerde kulübümüz adına Brezilyalı futbolcu Ronaldinho ile görüşmeler yapıldığı şeklindeki haberler asılsızdır" ifadeleri kullanıldı.
  Yükleniyor