Web Sürümüne Geç

  Almeida Ada yolcusu

  Almeida Ada yolcusu
  25 Kasım 2013, Pazartesi Güncelleme: 02:20

  Beşiktaş'ın sözleşmesini uzatmaya çalıştığı Hugo Almeida'ya, West Ham kanca attı. İngiliz ekibinin, Portekizli golcüyü ocak ayında kadrosuna katmak istediği bildirildi

  Beşiktaş'ın sözleşme uzatma teklifine henüz yanıt vermeyen Hugo Almeida'yı West Ham transfer listesine aldı. İngiliz basını, Ada ekibinin Portekizli golcüyü ocak ayı ara transfer döneminde kadrosuna katacağı iddiasında bulundu. Andy Carrol'un sakatlanması, Mladen Petric ve Charlton Cole'un da bekleneni verememesi nedeniyle harekete geçen West Ham'ın, Beşiktaş'ta bu sezon iyi bir performans ortaya koyan Almeida'ya göz koyduğu belirtildi. West Ham'ın Almeida'nın dışında Chelsea'li Demba Ba ve Tottenham'ın 31 yaşındaki forveti Jermain Defoe ile de ilgilendiği bildirildi.

  Birinci tercih

  Daily Star gazetesi, West Ham'ın teknik direktörü Sam Allardyce'ın, takım oyununa daha yatkın olduğu gerekçesiyle Hugo Almeida'yı ilk sırada tuttuğunu yazdı. İngiliz ekibinin, ocak ayında Almeida için Beşiktaş'ın kapısını çalarak resmi teklifini ileteceği ifade edildi. Siyahbeyazlı yönetimin, Almeida'nın sözleşmesini uzatmaması halinde sezon sonu Mendes'in fonuna 2 milyon euro ödememek içinWest Ham'a satışına izin vereceği dile getiriliyor.
  Yükleniyor