Web Sürümüne Geç

  Adebayor atağı

  Adebayor atağı
  26 Kasım 2013, Salı Güncelleme: 02:25

  Togo'lu forvet, Tottenham'da kalırsa hem kulübü hem M. City'den para alacak. İngiliz basını Adebayor'un, Ocak'ta Beşiktaş'a gideceğini yazdı!

  Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan isimlerden biri olan Adebayor'un durumu, her geçen gün biraz daha kafa karıştırıyor. Togo'lu yıldız; şubat ayı geldiğinde hâlâ Tottenham forması giymeye devam ederse hem Tottenham hem de eski külübü M. City finansal zarara uğrayacak. Çünkü Tottenham ocak ayı sonu Manchester City'ye 5 milyon pound'luk transfer taksidi ödemek zorunda kalacakken, Manchester City kulübü ise Togo'lu yıldızın kendilerinin verdiği ücretten az bir fiyata Londra külübüne imza attığı için aradaki fark olan 1.4 milyon pound'u yine ocak ayı sonu Adebayor'a ödeyecek.

  RONALDİNHO VE PİRLO'YA BAĞLI
  Bu arada İngiliz gazeteleri; Beşiktaş'ın Togo'lu forvetin transferi için halen ısrarcı olduğunu yazdı. Oyuncu ve kulübü ile görüşmelerin devam ettiği ifade edilirken, siyah-beyazlıların bu transferi ocak ayına kadar bitireceğini iddia ettiler. Adebayor, kariyerine İngiltere'de devam etmek istediğini belirtirken; Beşiktaş yönetiminin ise Ronaldinho ve Pirlo konusunda sıkıntı yaşanması durumunda, Adebayor'u renklerine bağlamanın hesaplarını yapıyor.

  Yükleniyor