Web Sürümüne Geç

  İmzalar atılmadı

  İmzalar atılmadı
  28 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 20:08

  Beşiktaş'ta yeni yapılacak stadla ilgili konuşan ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, "Spor Genel Müdürlüğü ile imzalar atılmadı" dedi

  Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, yeni stadın yapımı konusunda, Spor Genel Müdürlüğü ile protokol imzalamadıklarını bildirdi.

  Çebi, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile Gençlik ve Spor Bakanlığında bir araya geldi. Basına kapılı gerçekleşen görüşmede Çebi'nin, Baykan ile yeni yapılacak stadın izin işlemlerini konuştuğu öğrenildi.

  Çıkışta, stadla ilgili soruyu yanıtlayan Çebi, "Başkanımız gerekli detayları açıklayacak. İmzalar atılmadı" ifadelerini kullandı.

  Konuyla ilgili Beşiktaş'tan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

  Spor Genel Müdürlüğü ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği arasında eski İnönü Stadyumu'nun yeniden yapılması amacıyla mevcut sözleşmelere göre yeni bir sözleşme hazırlanması görüşmelerine başlanmıştır.

  Gençlik ve Spor Bakanı'mız Sayın Suat Kılıç'ın katkıları sonucu Spor Genel Müdürü ve yardımcılarıyla yapılan toplantıda karşılıklı mutabakata varılarak sözleşme taslağı son haline getirilmiş, Spor Genel Müdürlüğü tarafından talep edilen konuyla ilgili bazı bilgilerin önümüzdeki hafta başına kadar kendilerine ulaştırılarak hazırlanacak sözleşmenin en kısa sürede yürürlüğe konması hakkında anlaşmaya varılmıştır.

  Yükleniyor