Web Sürümüne Geç

  Töre'ye 2 alternatif

  Töre'ye 2 alternatif
  28 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 02:05

  Gökhan Töre için Rubin Kazan'la görüşmeleri ocak ayına erteleyen yönetim anlaşma olmaması durumunda Tunay Torun ya da Sercan Sararer'i bitirecek

  Beşiktaş yönetimi, Rubin Kazan'dan bir seneliğine kiraladığı Gökhan Töre'nin bonservisi için yapacağı görüşleri ocak ayına erteledi. Siyah-beyazlılar, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın, bizzat Fikret Orman'a, "Siz vazgeçmedikçe biz devreye girmeyeceğiz" dediği Gökhan Töre konusunda frene bastı. Töre için Rubin'in 5 milyon euro'dan aşağı inmemesi Beşiktaş'ın ise 2.5 milyon euro'dan açtığı kapıdan 4 milyon euro'ya kadar çıkmasının istediğini alamaması üzerine. görüşmeler ocak ayına kadar donduruldu. Töre için ocak ayını bekleme kararı alan Beşiktaş'ın, gurbetçi futbolcuda sıkıntı yaşanması durumunda rotasını Almanya'ya çevirerek Stuttgart'ta formayı unutan Tunay Torun veya Sercan Sararer için devreye gireceği bildirildi.

  Menajerleriyle görüşüldü
  İki oyuncunun son durumları ile ilgili olarak Almanya'daki Türk antrenörlerden bilgi alınırken, sözleşme şartları konusunda da iki oyuncunun menajerleriyle temas kuruldu. Görüşmelerin şu anda sadece bilgi amaçlı olduğu belirtildi.
  Yükleniyor