Viyana seferi

Viyana seferi
Pazartesi 30.12.2013

Avusturya basını, Beşiktaş'ın Hosiner ve Rogulj ile ilgilendiğini yazdı. Bilic'in Austria Wien'in forveti ve stoperi için ısrarlı olduğunu da okurlarına duyurdu

Stoper ve golcü arayan Beşiktaş için bir iddia da Avusturya'dan geldi. Kurier gazetesi, Beşiktaş'ın Austria Wien'in iki yıldızı için teklifte bulunduğunu yazdı. Habere göre Bilic, Hırvat stoper Kaja Rogulj ile Avusturyalı golcü Philipp Hosiner için ısrarlı.

Zenit maçının yıldızı

Austria Wien'in Şampiyonlar Ligi'nde Zenit'i 4-1 yendiği maçta 2 gol, 1 asist ile yıldızlaşan Hosiner'in Avrupa'nın dev kulüplerinin takibinde olduğunu yazan Kurier, "Bilic elini çabuk tutup 24 yaşındaki forveti Türkiye'ye götürebilir" yorumunu yaptı. Avusturya Ligi'nde 19 maçta 9 gol, 4 asistlik performans ile alkışlanan Hosiner'in Austria Wien ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

İki sorunlu bölge
Gazete, "Bilic, Hosiner ve Rogulj'u alarak sorunlu iki bölgeyi tamir edecek" yorumunda da bulundu. 27 yaşındaki Hırvat stoper Rogulj'un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Hosiner'in menejeri Wolfgang Reber, oyuncusuna Hoffenhaim'ın 2.5 milyon euro teklif ettiğini de belirtti.
Etiketler Türkiye, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN