Çok çalışmalıyız

Çok çalışmalıyız
Cumartesi 01.03.2014

"Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Hatalarımızdan ders almalıyız. Oyuncularım ellerinden gelen her şeyi yaptı. Maça ağırlık koyacak futbolcuları hissettik. Önümüzdeki haftalarda daha iyi olmak zorundayız"

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic çok zor bir maç oynadıklarını söyledi. Hücum bölgesinde gerekeni yapamadıklarını dile getiren Hırvat hoca, "Kalite eksikliğimiz vardı. 5-6 pozisyona girdik. Oyuncularım ellerinden geleni yaptı ancak maça ağırlık koyacak futbolcuları hissettik" dedi. Üç puanı alabileceklerini dile getiren Bilic, "Hatalarımızdan ders çıkarmalı ve önümüze bakıp daha çok çalışmalıyız. Mücadele gücümüz iyiydi ancak galibiyet için yeterli olmadı" şeklinde konuştu.

JONES iLE iLGiLi SIKINTI YOK!
Oyuncularının ellerinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen başarılı hoca, "Sezon içerisinde oyuncularımız önemli maçlar kazandırdılar. Ama dün bunu gerçekleştiremedik. Oğuzhan ikinci yarıda oyuna girer girmez gidişatı değiştirdi" diye konuştu. Dün ilk kez forma giyen Jermaine Jones'a değinen Bilic, "Durumu ile ilgili sıkıntım yok. Planımız onu 60 dakika kullanmaktı. Oyunda kaldığı sürece orta sahada etkili oldu" dedi. Bilic ayrıca Almeida'nın durumunun netlik kazanmasını bekleyeceklerini belirtti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN