Hafiye değilim

Hafiye değilim
Salı 04.03.2014

Önder Özen: Her akşam, futbolcularla telefonla konuşuruz. Bunu hafiyelik anlamında yapmam. Çıkmalarını ben özellikle istedim

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, BJK TV'ye açıklamalarda bulunurken futbolcuların gece yaşantıları hakkındaki eleştirilere de değinerek şöyle konuştu: "Özellikle kafalarını dağıtmaları için izin vermiştik. Çıkmalarını ben özellikle istedim. Aşağı yukarı her akşam, futbolcularla telefonla konuşuruz. Bunu hafiyelik anlamında yapmam. Nerede olduklarını bilirim. Ne zaman dışarıya çıkmaları gerektiğini, bana sorarlar. Ben de söylerim. Bu izin alma, izin verme şeklinde gerçekleşmez. Bilgi paylaşımıdır. Onları zorla tutmam."

'EV SAHİBİYİZ' DİYEMİYORUM!
Eskişehirspor maçına da değinen Özen, ligin en az gol yiyen ekiplerinden birisi olan rakipleri karşısında her takımın zorlandığını belirterek görüşlerini şöyle dile getirdi: Deplasman karnesi de kötü değil. İlk maçı deplasmanda kazanmıştık. Dilerim buradaki maçı da kazanırız. 'Ev sahibi olduğumuz maç' diyemiyorum. Çünkü neresi evimiz, henüz onu hissetmediğimiz için söyleyemiyorum. En azından seyahat edeceğimiz bir maç değil. 3 puan bekliyoruz. Jimmy ve Tuncay ile ilgilenmiyoruz.
BİZE ULAŞIN