Kendinize gelin

Kendinize gelin
Salı 04.03.2014

Hırvat teknik direktör Bilic, oyuncularını sert bir dille eleştirdi: Son iki maçta rakip kaleye tam 22 şut attık ama galibiyet alamadık ve 5 puan kaybettik. Kalan maçlarda da bu fırsatları kaçırırsanız, sezon sonunda çok farklı bir Bilic görürsünüz

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, dünkü idman öncesinde futbolcularını fırçaladı. Antalya maçı sonrası oyuncularına iki gün izin veren Hırvat çalıştırıcı, dün akşam bir araya geldiği futbolcularına hitaben yaptığı konuşmada, "Sizinle bu konuşmayı yapmak istemezdim ama geç olmadan bazı önlemler almamız şart. Son iki maçta (G.Saray ve Antalya) rakip kaleye tam 22 şut çekmişiz; ama maç sonuçlarına bakın, bir yenilgi ve bir beraberlik. 5 puan kaybetmişiz! Bu maçları kazansak, şimdi şampiyonluktan bahsediyor olacaktık" dedi.

FAZLASINI YAPACAKSINIZ

Bilic, kalan maçlarda farklı bir Beşiktaş görmek istediğinin altını çizerek şöyle devam etti: Paralarınız zamanında yatıyor. Taraftarlar her zaman yanınızda. Sayısız pozisyon buluyorsunuz ama değerlendiremiyorsunuz. Demek ki, daha çok çalışmalı, konsantre olmalısınız. Kalan maçlarda da bu fırsatları kaçırırsanız, sezon sonunda karşınızda çok farklı bir Bilic görürsünüz. Bugünden itibaren herkes elinden gelenin fazlasını yapacak.
Etiketler Beşiktaş, Biliç
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN