Fernandes gözden düştü

Fernandes gözden düştü
Çarşamba 05.03.2014

Antalyaspor maçı kadrosuna alınmayan Fernandes, Eskişehirspor sınavında formasını istedi ancak teknik direktör Slaven Bilic'ten 'olumlu' yanıt alamadı. Portekizli'nin yeni sözleşmeye yanaşmaması da yöneticileri kızdırdı. Gece gezmelerine devam eden Fernandes'le yollar ayrılacak

Beşiktaş'ta Manuel Fernandes döneminin kapanmasına artık sayılı günler kaldı. Önce sezon başında, ardından devre arasında Portekizli oyuncuyla görüşerek sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmak isteyen yönetim, bugüne kadar olumlu bir yanıt alamadı. Başkan Fikret Orman'ın, "Son teklifimizi yaptık. İster kalır, ister gider" demesinin ardından yıldız futbolcunun performansında artış beklenirken, tam aksine önemli ölçüde bir düşüş yaşandı. Bu da yetmezmiş gibi West Ham'la gelecek sezon için ön protokol imzaladığı iddiaları da ortaya atılınca siyah-beyazlı yönetim Manuel Fernandes'in dosyasını sezon sonunda görüşmek üzere rafa kaldırdı.

GECELERİ DURMUYOR

Fernandes'in yönetimin yaptığı yeni teklife olumlu yanıt vermemesinin ardından, saha içindeki performansı da iyice düştü. En son G.Saray derbisinde 23 dakika oynayan, Antalyaspor maçında ise sakatlığı nedeniyle kadroya alınmayan Portekizli, Eskişehir maçında oynamak istediği belirterek Bilic'ten şans istedi. Hırvat hocanın, "Sağlık heyetinden olumlu rapor gelsin, ona göre bakarız" demesinin ardından; Fernandes'in Antalyaspor beraberliği sonrası gece alemlerinde görünmesi bardağı taşırdı. Hem yönetim, hem de teknik heyet; Fernandes'in sezon sonuna kadar mecbur kalmadıkça oynamasına sıcak bakmıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN