Fernandes gemileri yaktı

Fernandes gemileri yaktı
Perşembe 06.03.2014

Kasımpaşa maçında tribünlere yaptığı hareket nedeniyle taraftarla yıldızı barışmayan Fernandes sezon sonunda siyah-beyazlılarla yollarını ayırıyor

Beşiktaş'ın tecrübeli orta saha oyuncusu Manuel Fernandes'in, sezon sonunda siyah-beyazlı formayı bırakma kararı aldığı öğrenildi. Kasımpaşa ile ilk oynanan ve kural hatasının olduğu karşılaşmada, seyirciye yaptığı bir hareket nedeniyle tepki çeken, sonrasında da taraftarın saldırısına uğrayan Fernandes; o günden bugüne kadar siyah-beyazlılara kendisini bir türlü affettirmeyi başaramadı. Hem saha içindeki vasat performansı, hem de gece hayatına olan düşkünlüğünden vazgeçmeyen Portekizli yıldız, önceki gün Akatlar'daki basketbol karşılalaşmasında da sözlü tacize uğrayınca ipleri koparma kararı aldı.

SENELİK 4.2 MİLYON EURO'DA ISRARCI
Beşiktaş'ın, ULEB Kupası'nda Nizhny ile Akatlar'da oynadığı maçı izlemeye giden Manuel Fernandes, burada siyah-beyazlı taraftarların tepkisiyle karşılaştı. İlk yarı boyunca kendisine sözlü olarak sataşan taraftarların tepkisinden bunalan Portekizli oyuncu, ikinci yarı başlamadan salonu terk etti. Fernandes kendisini yatıştırmaya çalışan takım arkadaşlarına, "İstanbul'u ve Beşiktaş'ı seviyorum. Ama bu şartlarda kalmam imkansız gibi" diye isyan etti. Bu arada senelik 4.2 milyon euro isteyen Fernandes'e, siyah-beyazlı yönetim "Bu parayı ödememiz imkansız" deyince, yıldız oyuncunun da gemileri yaktığı belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN