Kartal yeniden yapılanıyor

Kartal yeniden yapılanıyor
Cuma 07.03.2014

Ligin ilk iki içinde bitirilmesi için yönetim de kesenin ağzını açacak. Forma için savaşacak, başarıya aç isimler transfer edilecek. "100 yılın projesi" için yöneticiler elini cebine atacak, Kartal ayağa kalkacak

Beşiktaş sonuca endeksli yapıyı değiştiriyor şampiyonlar ligi için kadro hazırlanıyor

1-BiLiC 7 OYUNCUNUN ÜZERiNi ÇiZDi

Slaven Bilic, Sivok, Escude, İbrahim Toraman, Gökhan Süzen, Sezer Öztürk, Fernandes ve Holosko'yu istemediğini yönetime bildirdi. Tüm hesaplar Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacak bir takım oluşturma üzerine yapıldı. 2014-15 sezonu çok farklı olacak

2-HUNT ALINACAK ALMEiDA KALACAK
Gidenlerin yerine çok daha kalitelileri alınacak. İlk isim Werder Bremen ile sözleşmesi biten orta saha oyuncusu Aaron Hunt olacak. Alman oyuncunun İstanbul'a gelen menajeri ile her konuda anlaşıldı. Almeida'nın kalması için de ne gerekiyorsa yapılacak.

3-İSTEYEN, HAK EDEN iLE YOLA DEVAM
Bilic'in raporunda, "Kendi kaderini kendileri belirleyecek" 8 oyuncu yer alıyor. Dany Nounkeu, Ramon Motta, Serdar Kurtuluş, Jermaine Jones, Uğur Boral, Mustafa Pektemek, Muhammed Demirci ve Kerim Frei'nin kalan maçlardaki performanlarına bakılacak. Kalmayı isteyen ve hak eden ile yola devam edilecek. Aksi halde biletler kesilecek. Bilic özellikle Muhammed ve Kerim'in kiraya verilmesini de istiyor.

4-YÖNETiM RÜYA TAKIM iÇiN KOLLARI SIVADI
Stat zamamında bitirilecek. Lig'in en azından ikinci bitirilmesi için (Şampiyonlar Ligi için) tüm yönetim seferber olacak. Artık her maç final havasında yaşanacak, yaşatılacak. Başkan Fikret Orman, Avrupa'da başarılı olacak 'Rüya Takım'ın kurulması için kesenin ağzını açacak. Yöneticiler elini cebine atacak, bu büyük projei için camianın ileri gelenlerinin kapısı da çalınacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN