Töre bizimdir

Töre bizimdir
Cumartesi 08.03.2014

Kavalcı; Rubin Kazan'ın bonservisinde indirim sözü verdiğini belirtirken, başkan Orman da "Şatların en iyisi yapılacak" dedi

Beşiktaş, yönetimi kiralık olarak forma giyen Gökhan Töre'yi bonservisiyle almak için kolları sıvadı. G.Saray'ın da renklerine katmak istediği yıldız futbolcunun durumuyla ilgili konuşan yönetici Ahmet Kavalcı, Gökhan Töre bize Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi. Oyuncuyla anlaştıktan sonra kulübü Rubin Kazan ile görüşeceğiz. Rubin Kazan bize yazılı olmasa da, sözlü olarak bonservis bedelinde indirim yapabileceklerini söylemişti. Bu nedenle bu transferde umutluyuz" açıklamasını yaptı.

Değerini bilirse şans bulur
Bu arada Başkan Fikret Orman da, Gökhan Töre'nin durumunun henüz netlik kazanmadığını belirterek şunları söyledi: "Gökhan'ın bizimle yapmış olduğu bir anlaşması var. Gökhan Töre, Beşiktaş formasıyla oynadığı için başarılı oldu. Chelsea ve Kazan gibi takımlarda oynadı ve ona en büyük şansı biz verdik. Burada mutlu. O mutluluğun değerini bilirse, şans bulur. Şartlar içinde en iyisini yapmaya çalışacağız."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN