Fernandes ister G.Saray'a, ister F.Bahçe'ye...

Fernandes ister G.Saray'a, ister F.Bahçe'ye...
Pazar 09.03.2014

Manuel Fernandes için "Nereye giderse gitsin" ifadesini kullanan Başkan Fikret Orman, bir diğer Portekizli futbolcu Almeida için ise "Onunla yakında imzalarız" yorumunu yaptı

Önceki gün Fernandes için "Ona artık sıcak değiliz, sezon sonuna kadar aldığı paranın hakkını versin" diyen Başkan Fikret Orman; TRT Spor'da yayınlanan "İşte Goool" programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fernandes'le iplerin kopma noktasına geldiğini ima eden Başkan Orman, "Sezon sonu sözleşmesi bitiyor. İster Fenerbahçe'ye gitsin, ister G.Saray'a gitsin; bizim açımızdan bizde olmayan oyuncunun nereye gittiğinle çok ilgilenmem" yorumunu yaptı. Orman, Almeida için ise "Sahada koymuş olduğu mücadele takdirimizi kazanıyor. Sözleşmemizi uzatmak istiyoruz, o da kalmak istediğini söyledi. Sanırım yakında sözleşmesini yenilemiş oluruz" yorumunu yaptı.

BiZi SABOTE EDiYORLAR
Beşiktaş'ta "erken seçim" söylemlerinin ortaya atılmasının bazı kesimler tarafından kasten yapıldığını ifade eden Başkan Orman, bu konuya da ilginç bir benzetme yaparak yanıt verdi: Beşiktaş'ta, Beşiktaşlıların düşmana da çok fazla ihtiyacı yok. Kendi içinde çok fazla derecede böyle sabote edenler var. Beşiktaş'ta seçim 2016 Mayıs ayındadır. Ondan önce seçime gidilebilmesinin tek yolu vardır, benim istifa etmem. Benim de böyle bir niyetim yok. Kadınların dedikodu yaptığı gibi, bizde maalesef birçok erkek var. Artık onlara sadece gülüyorum!
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN