Artık bıktım

Artık bıktım
Pazartesi 10.03.2014

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımdaki durumu bilmeceye dönen Fernandes ile ilgili bir soruya, "Bu konuyu kapatalım. Artık konuşmaktan bıktım" cevabını verdi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, maç öncesi Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ile bir araya geldi. İki başkan birbirlerine başarı dileklerinde bulunurken; Fikret Orman, takımdaki durumu tamamen arap saçına dönen ve artık tamamen istenmeyen adam ilan edilen Manuel Fernandes konusundan sıkıldığını söyledi. Siyah-beyazlı idareci, basında çıkan "İster Fenerbahçe'ye gitsin, isterse Galatasaray'a" şeklindeki beyanının sorulması üzerine, bu konudan artık sıkıldığını kaydetti.

POLEMİK KONUSU OLUYOR...
Başkan Orman, Portekizli oyuncu konusunda iyi niyetli cevaplar vermesine rağmen polemik yaşandığını belirterek, "Bıktım açıkçası artık Fernandes ile ilgili sorulardan.Tüm samimiyetimle söylediğim şeyler, farklı bir şekilde karşıma çıkıyor, polemik konusu oluyor. Artık bu konuyu kapatalım. Bir süre Fernandes'le ilgili bir şey duymak istemiyorum" ifadesini kullandı. Başkan Orman, daha önce yaptığı açıklamalarda Fernandes'in gitmesine sıcak baktığını ama Almeida'nın kalmasını istediğini dile getirmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN