Oynadığımız futbol olağanüstüydü

Oynadığımız futbol olağanüstüydü
Pazartesi 10.03.2014

Beşiktaş'ın hocası Bilic, mükemmel oynayarak, harika bir zafer aldıklarını söyledi ve ekledi: Hakemler canımızı yakıyor, Motta'nın pozisyonu penaltıydı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, takım olarak harika bir performans sergilediklerini ve oynadıkları futbolun olağanüstü olduğunu belirtti. Galibiyeti kesinlikle hak ettiklerinin altını çizen Hırvat çalıştırıcı, özellikle mücadelenin ikinci yarısında çok daha iyi olduklarını kaydetti ve "Maçın son bölümünde berabere kalma, hatta yenilme ihtimali aklıma geldi. Böyle olsaydı bile oyuncularıma diyecek lafım yoktu. 10 puanlık bir performanstı" diye konuştu.

10 PENALTIMIZ VERİLMEDİ

Siyah-beyazlı hoca, forvet hattında sıkıntı çektiklerini, son vuruşlarda sıkıntı yaşadıklarını ama yine de harika bir zafer aldıklarını ifade etti. Bilic, Ertuğrul Sağlam'ın maç sonu hakem hatalarından bahsettiğinin sorulması üzerine de, "Bu konuda canı en çok yanan biziz. Beşiktaş olduğumuz için efendi, centilmen davranıyoruz. Ama bizim de en az 10 tane penaltımız verilmemiştir" dedi. Yorumcuların aksine Motta'nın pozisyonunun penaltı olduğu belirtti.

MERK'E: HADİ ORADAN!
Maç bitiminde yayıncı kuruluşa konuşan ve Motta'nın pozisyonunun penaltı olduğunu söyleyen Bilic, Lig TV yorumcusu Markus Merk'in "Temas var ancak penaltı için yeterli değil" yorumu üzerine sinirli bir şekilde, "Motta'nın pozisyonu penaltı değil ama F.Bahçe'nin pozisyonu penaltı öyle mi? Hadi oradan" diyerek canlı yayını terk etti.

BİLİC, ERKAN ZENGİN'İ TEBRİK(!) ETTİ

Beşiktaş'ın hocası, saha kenarında yerinde duramadı. Taç atışlarında top toplayıcı çocuktan aldığı topu oyuncularına taşıyan Bilic, Eskişehirsporlu Erkan Zengin'e ise tepkiliydi. Bilic, 82'de oyundan çıkarken ağır hareket eden Erkan'ın elini tepkili bir şekilde sıktı ve el hareketi ile tepki gösterdi.
Etiketler Beşiktaş, Futbol, Biliç
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN