Bizim maçta sus

Bizim maçta sus
Salı 11.03.2014

İkinci Başkan Ahmet Çebi, hakem yorumcusu Markus Merk için, "Onun Beşiktaş maçlarında izinli sayılmasını, bizimle ilgili yorum yapmamasını istiyoruz" dedi

İkinci başkan Ahmet Çebi, hakem yorumcusu Markus Merk'in, Beşiktaş maçlarında izinli sayılmasını istedi. Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Çebi, "Futbol kamuoyuna çağrıda bulunuyorum. Çok değerli emekli hakemlerimiz var. Neden onlar tercih edilmiyor da bir yabancı gelip yorum yapıyor. Bilic'in tepkisi çok doğru. Rakipler için ayrı, bizim için farklı yorum yapıyor. Beşiktaş kendisinden çok rahatsız. Biz Merk'in Beşiktaş maçlarında izinli sayılmasını, bizimle ilgili yorum yapmamasını istiyoruz" ifadesini kullandı.

Slaven Bilic'in bile sabrı taştı
Çebi, sözlerini şöyle tamamladı: Bilic adaletli, naif bir insan. Onun bile sabrı tükendi. Ben sonuna kadar Bilic'in arkasındayım. Son derece haklı bir tepki gösterdi.

6+2'yi kabul etmeyiz
Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi, 6+2 yabancı kontenjan kuralını kabul etmediklerini söyledi. Çebi, "Bizim tavrımız net. 5+3 istiyoruz; ama bu uygulama hemen, gelecek sezon uygulanmaması gerekir. Yine de bunu zamana yaymak gerekir. 2-3 sezon içerisinde uygulanmalı. Bizim tavrımız net, değişmez" diye konuştu.

Başakşehir'de oynarız
Yönetici Erdal Torunoğulları, İBB için yaptırılan Başakşehir Stadı'nın sezon bitmeden tamamlanması halinde, Olimpiyat Stadı'nı terk edebileceklerini söyledi. Torunoğulları, "Eğer sezon bitmeden tamamlanırsa, Olimpiyat Stadı çilesi bitebilir. Kalan maçlarımızı Başakşehir Stadı'nda oynamayı tabii ki isteriz" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN