Gökhan ve Almeida'yı bırakmayız

Gökhan ve Almeida'yı bırakmayız
Salı 18.03.2014

Yönetici Ahmet Kavalcı, "Almeida'da kalıyor, Gökhan da! İkisi de Beşiktaş'ı çok seviyorlar. Kalmak istediklerini bize söylediler" dedi

Beşiktaş'ta geleceği merak konusu olan iki futbolcuyla ilgili olarak yönetici Ahmet Kavalcı son noktayı koydu. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Kavalcı, "Almeida'da kalıyor, Gökhan da! İkisi de Beşiktaş'ı çok seviyorlar" dedi. Almeida'nın, Milan ve A. Madrid'ten teklif almadığını belirten kavalcı, "Başkanımız sık sık görüşüyor. Sözleşme yenileme konusunda sorunumuz yok. Zaman da koymuyoruz. Almeida, yeni sözleşmeye imza atar, imzadan sonra Dünya Kupası'na gider. İstanbul'da yaşamaktan memnun; kendisiyle ilgili hiçbir sıkıntımız yok"
ifadelerini kullandı.

DEDİKODULAR YERSİZ
Gökhan Töre konusunda da hiçbir dedikoduya itibar etmediklerini belirten Kavalcı şöyle devam etti: "Gökhan, Beşiktaş'ın futbolcusu ve başka bir yere gitmez. Bizim endişemiz yok. Sözleşmesinde 7.5 milyon euro'luk bir satın alma opsiyonu var; ama sorun değil. Rubin Kazan, 'fiyatı indirmem' dese bile, önemli olan Gökhan'ın iradesi. Gökhan kalmak istiyor, önemli olan onun ne istediği. Zamanı gelince konuşacağız. Bir başka takım da devreye girse fark etmez; satın alma opsiyonu bizde."
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA