Reçeteyi yazdı

Reçeteyi yazdı
Cumartesi 22.03.2014

Jones, "Büyük takımsınız diye maça çıkmadan kimse size bedava 3 puan vermiyor. Terlemeli ve savaşmalıyız" dedi

Beşiktaş'ın ABD'li orta saha oyuncusu Jermaine Jones, kritik maçlarda kaybettikleri önemli puanlara rağmen şampiyonluk şanslarının sürdüğünü söyledi. "Şampiyonluk yolu bizim için hala açık" ifadesini kullanan yıldız futbolcu, "Bazı maçlarda yaşadığımız puan kayıpları bizim için de büyük sürpriz oldu. Çaykur Rize ve Antalya maçlarını kazanabilseydik, en yakın rakibimiz G.Saray'ın 2 puan önüne geçebilecektik" dedi ve şöyle devam etti.

ÇELME TAKMAK GEREKİYOR
"Her takımın her takımı yenebileceği, yenemese de çelme takabileceği zor bir ligdeyiz. Büyük takımsınız diye maça çıkmadan kimse size bedava 3 puan vermiyor. Terlemeli, savaşmalı ve kazanmak için mücadele etmeliyiz. Bence son sıralardaki takımlar, zirveye oynayan takımlardan daha dişli. Ama F.Bahçe'yi mutlak suretle mağlup etmemiz gerekiyor, bu durumda kaderimizi değiştirebiliriz. Tabi derbiye kadar da kayıpsız ilerlemeliyiz."

Yemekten göbeğim çıktı
İstanbul'a her anlamda hayran olduğunu belirten Jones, Türk yemeklerinin müthiş lezzetli olduğunu söyledi. ABD'li yıldız, "Eşim ve çocuklarım yanıma iki kere geldiler ama harika zaman geçirdiler. Yemekler ise çok tehlikeli. Türk yemekleri o kadar lezzetli ki, insan masada frene basmak zorunda kalıyor. Bilic duymasın, biraz göbek yaptım galiba! Eritmek için ekstra çalışıyorum" dedi.

Hakemlere yorum yok
Beşiktaş'ın tartışmalı hakem kararlarıyla boğuştuğunu itiraf eden Jones, şu ifadeleri kullandı: "Hakemler ile alakalı konuşmak centilmence bir tavır değil. Beşiktaş'ı incitmek için kasıtlı olarak hata yaptıklarını düşünmüyorum. Beşiktaş büyüklüğünde kulübe kimse zarar veremez. Hakem hatalarını konuşmak benim ya da biz futbolcuların işi değil. Başkan ve yönetim, hakkımızı savunur."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN