Tek yol zafer

Tek yol zafer
Pazar 23.03.2014

Slaven Bilic: Puan kaybetme limitimizi doldurduk. Şampiyonluk ya da Devler Ligi'ni istiyorsak kazanmaya mecburuz. G.Saray dün evinde mağlup oldu, bu fırsat kaçmaz. Bugün bizim için tamam ya da devam günü olacak

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, Akhisar maçı öncesinde futbolcularını sert bir dille uyardı. Son 4 maçta 7 puan kaybeden siyah-beyazlıların tecrübeli hocası, Akhisar maçını dönüm noktası olarak görüyor. Futbolcularıyla bir toplantı yapan Bilic, "Artık puan kaybetme limitimizi doldurduk. Şampiyon olmak ya da Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istiyorsak; bundan sonra puan kaybetmememiz lazım. Seri galibiyet zamanı geldi" dediği öğrenildi.

ÜMRANİYE'DE SON DAKİKA
Teknik direktör Bilic, dün akşam oynanan ve ezeli rakipleri G.Saray'ın evinde mağlup olduğu maçın ardından; Akhisar maçı için Ümraniye'de kampta bulunan futbolcularıyla yaptığı toplantıda şu ifadeleri kullandı: "Bugüne kadar elimize geçen tüm fırsatları, altın tepside rakiplerimize sunduk. Şimdi her şey yine bizim elimizde. Akhisar'ı yenersek, sıralamada G.Saray'ın üzerine çıkacağız. Bu fırsatı kaçırmamalıyız. Bu sebeple bugün bizim için tamam ya da devam günü olacak."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN