Yeni stadımız büyülü

Yeni stadımız büyülü
Pazar 23.03.2014

Atiba, Vodafone Arena Stadı için, "Beşiktaş'ın başına gelen en güzel şey" yorumunu yaparken, burada siyah-beyazlı formayla maça çıkmak için sabırsızlandığını ifade etti

Beşiktaş'ın Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, yeni statlarını sabırsızlıkla beklediğini ifade etti. Vodafone Arena için, "Bu muhteşemliği tanımlayacak kelime bulamıyorum" diyen tecrübeli futbolcu şu ifadeleri kullandı: Vodafone Arena, Beşiktaş'ın başına gelen en güzel şey. Bu yapıyı olağanüstü olarak tanımlamak bile galiba haksızlık olacak. Ben bu büyülü stadı anlatacak kelime bulmakta gerçekten zorlanıyorum. "Bizim yeni ve benzersiz evimiz" demek kanımca çok doğru. Hikayemize başlamak için hepimiz deli gibi sabırsızlanıyoruz.

Taraftarlarla bağımız çok farklı
Atiba, her kulüp için kendi taraftarının özel olduğunu ama Beşiktaş ile taraftarının farklı bir bağı olduğunu ifade ederek, "Taraftarlarımızın varlığına tartışmasız ihtiyaç duyuyoruz. Sonuçta Beşiktaş'a ait bir tribün kültürü var, bir stat atmosferi var. Tüm bu kavramlar, yeni evimizde tekrar boy gösterecek" diye konuştu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN