Hakem hataları 8 puanımızı yedi

Hakem hataları 8 puanımızı yedi
Salı 25.03.2014

Fikret Orman: Pazar akşamı aldığımız üç puana elbette çok sevindim ama bugüne kadar saçma sapan hakem hatalarından giden sekiz puana daha çok üzüldüm!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Lig'de ikinci sıraya çıkmalarının sevincini yaşarken, bir yandan da kaybettikleri puanlara üzüldüğünü ifade etti. Önceki akşam katıldığı Gala 2014 Konferansı'nda konuşan başkan Orman, "Akhisar maçından çıkınca, kaybettiğimiz puanlara ve saçma sapan hakem hatalarıyla verdiğimiz puanlara çok daha fazla üzüldüm açıkçası. Bizim şu anda daha yüksek puanlarda olmamız lazımdı. Hakem hatalarıyla en az 8 puan kaybettik. Artık önümüze bakacağız. Beşiktaş, bu sezon ligi şampiyon olarak bitirmek için elinden gelen gayreti gösterecektir'' ifadelerini kullandı.

FRANCO KEŞKE iLK DEVRE OYNASAYDI
Pazar akşamı, goller erken geldiği için uzun bir aradan sonra ilk defa rahat bir maç izlediğini ifade eden Başkan Orman, "Beşiktaş zor günlerden geldi. Statsız buralardayız. Stadımız bittikten sonra her şey daha farklı olacak" yorumunu yaptı. Beşiktaş forması giyen tüm futbolcuların özel olduğunu belirten Fikret Orman; Pedro Franco için ilk yarıda çok acımasızca eleştiriler yapıldığını belirterek, "Franco izlenerek ve beğenilerek alınmış bir oyuncu. Beşiktaş bu oyuncudan çok daha fazla yararlanacak. Eleştiriler çok ağır. Keşke ilk devre de oynamış olsaydı" yorumunu yaptı.

YILDIRIM DEMİRÖREN'LE EL SIKIŞTIK
Fikret Orman; katılımcıların, "Yıldırım Demirören'e olan borç konusu ne durumda" sorusunu, "El sıkıştık ve aramızda halletmeye çalıştık. Diyalog ile çözmeye çalışıyoruz!" diye yanıtladı. Başkan Orman, "Bazen bir kulüpte kaliteden önce, güvenilir olmak önemli oluyor. Takımımızda herkes kulübümüzü seviyor. Mesela Sivok ve Holosko kesinlikle takımı bırakmayacaklarını söylüyorlar" diyerek siyah-beyazlı formayı giyen futbolcuların ayrıcalıklı bir kulüpte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; yeni sözleşme önerilen Fernandes ve Almeida'ya mesaj gönderdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN