Tek rakibi Denizli

Tek rakibi Denizli
Çarşamba 26.03.2014

Bilic'in Kartalları; Schuster, Carvalhal ve Aybaba dönemini geçerken, sadece Denizli döneminin 2 puan gerisinde kaldı

Teknik direktör Slaven Bilic yönetimindeki Beşiktaş, 26. haftalar itibarıyla son 4 sezonun en başarılı dönemini geçiriyor. 50 puanla ikinci sıraya yükselen siyahbeyazlılarda Bilic; Aybaba, Carvalhal ve Schuster dönemlerini geride bırakırken, Denizli döneminin ise sadece 2 puan gerisinde kaldı. Kara Kartallar, geçen sezon Aybaba döneminde aynı sürede 43, Carvalhal ile 46, Schuster ile de 39 puan alabilmişti. Beşiktaş, Mustafa Denizli ile 52 puana ulaşmıştı.

Schuster'e fark attı
Hırvat teknik adam yönetimindeki Beşiktaş, 26. haftalar itibarıyla Aybaba'ya 7, Carvalhal'e 4, Schuster'in takımına ise tam 11 puan fark attı. Beşiktaş ayrıca Bilic döneminde 17 golle son 4 sezonun en az gol yediği dönemini yaşadı.

SIRALAMADA ZiRVEDE
Beşiktaş 26. haftayı ligin ikinci sırasında tamamlarken, son 5 sezonun en iyi derecesini elde etmiş oldu. Aybaba ve Carvalhal ile 26. haftaları üçüncü sırada geçen Beşiktaş, Schuster ile yedinci, Denizli ile de dördüncü sırada yer almıştı. Beşiktaş, ayrıca artı 21 averajla son 5 sezonun en parlak dönemini yaşıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN