Savaşmaya devam

Savaşmaya devam
Cuma 28.03.2014

Beşiktaşlı futbolcular, şampiyonluktan vazgeçmiyor. Siyah beyazlı oyuncular, "Ligin zirvesine oturmak için matematiksel ihtimal olduğu sürece terimizin son damlasına kadar mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi

Beşiktaş'ta tüm gözler bugün oynanacak Karabükspor maçına çevrilirken, siyah-beyazlı futbolcular, şampiyonluk hesapları yapmaya devam ediyor. Lider Fenerbahçe ile olan puan farkının kapanmayacak kadar büyük olduğuna inanmadıklarını belirten oyuncular, "Bugüne kadar sakatlıklar olsun, hakem hataları olsun, cezalar olsun; onlarca sorun yaşadık. Ama şu anda ikinci sıradayız. Neden şampiyon olmayalım ki? Bizim yaşadıklarımız, rakiplerin başına gelmeyecek diye bir kural yok. Önemli olan kalan maçlarımızı kayıpsız geçerek, şampiyonluk iddiamızı son maça taşıyabilmek. Bunun için terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz" ifadesini kullandılar.

HUGO ALMEİDA İTİRAF ETTİ
Bu arada Portekizli forvet Hugo Almeida, Beşiktaşlılar'ın merak ettiği yeni sözleşme konusuna açıklık getirdi. FIFA'ya konuşan Portekizli yıldız, "Sözleşmemin bitmesine çok az kaldı. Ama şu an sadece takımın başarısını düşünüyorum. Kesinlikle gelecek planı yapmıyorum. Ligin zirvesi için savaşıyoruz. En kötü ihtimalle bulunduğumuz noktayı korumamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN