'Töre'n çok yakın

'Töre'n çok yakın
Cuma 28.03.2014

Kartal, Gökhan Töre'nin 'tapusunu' almak için Rubin Kazan ile kısa süre içinde masaya oturacak. Ahmet Kavalcı "Bonservisi için görüşmelere başlayacağız" dedi

Bonservisi Rus Rubin Kazan'da olan Gökhan Töre'nin 'tapusunun' alınması için çalışmalar sürüyor. Beşiktaş Futbol A Takım Sorumlusu Ahmet Kavalcı, Gökhan ile ilgili şu görüşleri savundu: "Kısa sürede Gökhan için düğmeye basacağız. Oturup konuştuk, o da Beşiktaş'ta kalmak istediğini söyledi. Töre ile takımın kimyası tuttu. Yönetim olarak, böyle faydalı, çalışkan bir oyuncuyu kazanmak için görüşeceğiz. Bonservisini alacağız, bir problem olmaz.

DİŞLİNİN ÇOK ÖNEMLİ BİR PARÇASI
Hocamız Slaven Bilic de milli futbolcumuzdan fazlasıyla memnun. Takım olarak müthiş bir uyum yakaladık. Gökhan da bu dişlinin en önemli parçalarından biri. Bilic de performansından memnun. Zaten oyuncunun opsiyon hakkı da elimizde. İstanbul'u, ülkesini çok seven bir genç. Aklında da Beşiktaş'tan başka bir yerde oynamak yok. Taraftarımız merak etmesin ve sonuna dek bize destek versin."

BULUT DA DEVREDE
Siyah-beyazlı yönetim, Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut ile bir görüşme gerçekleştirerek, Rubin Kazan yönetimini yıldızın bonservis bedeli konusunda ikna etmesi için talepte bulundu. Eğer Bulut, Rus yönetimi ile anlaşamazsa, ezeli rakipleri G.Saray'ın, Gökhan için devreye girmesinden çekiniyorlar.

İLK ADIM ORMAN'DAN
Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı'nın karşılaşması için Rusya'da olan başkan Fikret Orman, Gökhan için ilk adımı atıp Rubin Kazan ile masaya oturacak. Orman'ın, 7.5 milyon euro'luk bonservis bedeli olan Töre için Rus ekibinin yönetimine ilk etapta 3.5 milyon euro önereceği öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN