Beklentilerim gerçekleşmedi

Beklentilerim gerçekleşmedi
Cumartesi 29.03.2014

Bilic, yenilgiyi hak etmediklerini söyledi. Hırvat hoca, Karabükspor karşısında etkili olamadıklarını belirterek, "Üretken bir oyun sergileyemedik. Çok mutsuzum. Fırsat bulduk ama golü atamadık" diye konuştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, Karabükspor karşısında verimsiz ve şanssız bir maç çıkardıklarını söyledi. Maç boyunca topa daha çok sahip olduklarını ancak üretkenlik sağlayamadıklarını ifade eden Hırvat teknik adam, "Bunda eksik oyuncularımızında payı vardı ama daha iyi olmalıydık. Karabük savunmasını yıpratamadık ve aşamadık" açıklamasını yaptı. Bilic, mutsuz olduğunu açıklayarak, "Beklentilerim boşa çıktı. Fırsat bulduk ama gol atamadık. Karabük'ü tebrik etmekle birlikte yenilmeyi de hak etmedik. Artık kalan 7 maça bakacağız. Rakibimiz tek fırsat buldu ve gol yaptı" dedi.

KAFKAS: ŞANSLI OLAN BİZDİK
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise maçın hakkının beraberlik olduğunu belirtip şunları söyledi: Beşiktaş maça mecburen orta saha ağırlıklı oyuncularla başladı. Bu bizim özellikle ilk yarıda bocalamamıza neden oldu. Ancak ikinci yarıda daha iyiydik. Oğuzhan'ın çıkmasıyla oyun bizim tarafımıza döndü. Şanslı olan bizdik. 4. sıraya yükseldik Eneramo önemli bir oyuncu. Maçta bulduğu tek fırsatı gol yaptı. Onun için sevindim..."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN