Hepsini yeneriz

Hepsini yeneriz
Cumartesi 29.03.2014

Ahmet Çebi: Hakemlerden bugüne kadar canımız çok yandı ama sahaya çıkıp Beşiktaş gibi oynadığınızda her şeye rağmen galip gelirsiniz!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Karabük Üniversitesi'nde (KBÜ) Üniversiteli Beşiktaşlılar (UNİBJK) tarafından Hamit Çepni Konferans Salonu'nda düzenlenen "Beşiktaşlı Gençler Beşiktaş Peşinde Sempozyumu"nda yaptığı konuşmada, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakem hatalarıyla ilgili konuşan Çebi, "Evet, hakemlerden canımız çok yandı ama onların hata yaptığını düşünüyorum. Beşiktaşlılık duruşu hatalar karşısında nezaketli olmayı gerektirir. Bağırıp çağırmayı uygun bulmuyoruz. Sahaya çıkıp Beşiktaş gibi oynadığınızda hakeme rağmen galip gelirsiniz" yorumunu yaptı.

BİZİ İSTEYENLERLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ
Çebi, sezon sonu sözleşmeleri bitecek olan Portekizli yıldızlar Almeida ve Fernandes'in durumlarıyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: "Her oyuncu bizim için kıymetlidir. Onların Beşiktaş'ta kalma isteklerine göre hareket edeceğiz. Fernandes iki aydır oynamıyor. Almeida ise daha istekli bir görüntü çiziyor. Beşiktaş'ta oynamak için çaba göstermeyen hiçbir oyuncuyla sözleşme imzalamayacağız."

5+1+2 KURALINA SICAĞIZ!
Ahmet Çebi, yabancı kontenjanıyla ilgili olarak, "Bugüne kadar 5+0+3 kuralında kararlılığımız vardı ama son görüşme sonunda 5+1+2 kuralına geçiş konusunda esneme yaptık ve bunu Kulüpler Birliği'ne bildirdik" dedi.
Etiketler Beşiktaş, Ahmet Çebi
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN