Sonra görüşelim

Sonra görüşelim
Pazartesi 31.03.2014

Kartal'ın '4 atlısı', Kerim Frei ve Cenk Tosun'a ödenecek yüksek rakamlar nedeniyle yönetimin başını ağrıtacak. Henüz para konuşulmasa da oyuncular "Daha erken, sonra görüşelim" dedi

Beşiktaş yönetimi, transfer için elini çabuk tutmak istiyor. Bir yandan sezon sonu takımı en iyi yere taşımanın hesaplarını yapan siyah-bayazlı kurmaylar, diğer yandan da iç transfere el attı. Sezon sonu sözleşmesi bitecek Hugo Almeida'yı takımda tutmanın hesaplarını yapan yönetim, diğer yandan da gelecek sezon mukaveleleri sona erecek Ersan Gülüm, Necip Uysal, Veli Kavlak ve Mustafa Pektemek'i de elden kaçırmamak için çalışmalara başladı.

Tatmin edici bir rakam!...

Ancak Kerim ve özellikle yeni transfer Cenk Tosun'a öndenecek olan yüksek rakamlar, siyah-beyazlıların başını bir hayli ağrıtacak gibi duruyor. 4 oyuncu da ilk etap görüşmelerde bu iki oyuncuya verilen rakamları baz alarak, yönetimden kendilerinin önlerine de tatmin edici rakamlar sunmasını bekliyor. Dört futbolcu ile de şimdiye kadar dek kesinlikle para konusunun görüşülmediği ancak Ersan, Veli, Mustafa ve Necip'in, tıpkı daha önce Olcay ve Oğuzhan'ın yaptığı gibi mukavele yenilemek için aceleci olmadıklarını başkan Fikret Orman ve yöneticilere bildirdikleri belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN