'Damga vuracağız'

'Damga vuracağız'
Pazartesi 02.06.2014

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dergiye iddialı yazdı: "Şanlı geçmişimize yaraşır yeni stadımızda büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum"

Siyah-beyazlıların aylık dergisi çıktı... Başkan Fikret Orman da yazısında gelecekte kazanacakları zaferleri müjdeledi. Orman "Siz büyük Beşiktaş taraftarının desteğiyle, şanlı geçmişine yaraşır Vodafone Arena'da Türk futbolunun geleceğine damga vuracağımıza inanıyorum" yazdı. Orman zorlu bir sezonda üçüncü olan futbol takımına da teşekkürlerini sunarken Slaven Bilic'in raporu doğrultusunda transfer harekatı başlatacaklarını iletti.

SOMA'YA BEŞİKTAŞ EVİ YAPILACAK
Orman, 13 Mayıs 2014 günü Soma'da yaşanan maden faciasının kendilerini derinden üzdüğünü ve kulüp olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Orman "Öncelikle ölen madencilerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. G.Birliği maçı hasılatını Soma'ya bağışlamıştık ancak bu yetmez. Soma'da yapılacak Beşiktaş evleri, Beşiktaş konutları için belediyemizin başlattığı çalışmalara biz de destek olacağız" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN