Kartal oluyor

Kartal oluyor
Cumartesi 14.06.2014

Beşiktaş, Cenk Tosun transferinin ardından 'ayrılma' sinyalleri veren Mustafa Pektemek'i gözden çıkarmak üzere. Siyah-beyazlı yönetim, F.Bahçe'nin Mustafa Pektemek'e karşılık, Holmen artı para teklifine sıcak bakıyor. Başkan Fikret Orman önümüzdeki hafta Aziz Yıldırım ile görüşecek

Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz sezon da talip olduğu ancak transferi gerçekleşmeyen Samuel Holmen'i bu kez daha avantajlı şartlarla almaya yakın. F.Bahçe'nin, Mustafa Pektemek'e karşılık, Holmen artı para teklifi siyah-beyazlı yönetime cazip gelmeye başladı. Özellikle Cenk Tosun transferinden sonra yıllık 850 bin euro kazanan Pektemek yakın çevresine mutsuz olduğunu belirtmişti.

BAŞKAN ORMAN TETİKTE
İpleri koparan Mustafa Pektemek'e artık mesafeli bakan ve orta sahaya Holmen gibi bir yıldızı kazandırmak isteyen başkan Fikret Orman'ın bizzat Fenerbahçe yönetimi ile masaya oturacağı ifade edildi. Bu transferden para da kazanacak Orman'ın bir iyi oyuncuyu daha takıma transfer etme fikrine sıcak baktığı öğrenildi. Transfer önümüzdeki hafta şekillenecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN