Dramatik zafer

Dramatik zafer
Salı 28.04.2015

"Sezonun çok önemli bir döneminde çok değerli bir galibiyet aldık. Dramatik bir maç oldu. Son ana kadar pes etmedik ama şanslıydık da!"

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, Karabük'e karşı şanslı olduklarını ve dramatik bir maçı kazanarak rahat bir nefes aldıklarını itiraf etti. Sezonun çok önemli bir döneminde, çok değerli bir galibiyet aldıklarını belirten Hırvat hoca, "Çok dramatik bir maç, dramatik bir oyun oldu. Son ana kadar pes etmedik. Golü attığımız dakikaya baktığımızda şanslı bir şekilde kazandığımızı söyleyebiliriz. Maçın adamı rakip kaleciydi, 3 tane net kurtarış yaptı. Duran toptan basit bir gol yedik. Karabük bize kolay pas imkanı vermedi. Cenk Tosun oyunun zora girdiği anlarda güzel bir gol attı" yorumunu yaptı.

Herkese zarar verebilirler
Karabükspor'un oyun stilini kutlayan Bilic şöyle devam etti: "Sanki ligin orta sırasındalar ve onun rahatlığı ile oynuyorlar. Halbuki yaşam mücadelesi veriyorlar. Her rakibe zarar verebilecek işler yapıyorlar. Bize alan bırakmamak için ellerinden geleni yaptılar. Onların setini geçtiğimiz anlarda, geniş alanlar bulduk ama çok fırsatı da kaçırdık."
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA