Yıkamazlar

Yıkamazlar
Perşembe 30.04.2015

"Kimse Beşiktaş'a gösterilen kartlara duyarsız kalamaz. Her şeye rağmen ayaktayız. Eşit yarış, eşit rekabet ve adil kararlar istiyoruz"

Beşiktaş'ta tüm gözler hafta sonunda oynanacak Trabzonspor derbisine çevrilirken, ikinci başkan Ahmet Çebi de son dönemde yaşananlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın, ligin en fazla kırmızı kart gören takımı olmasını değerlendiren Çebi, "Başkanımız, takımın futbol oynamak için çalıştığını ancak bunun nedense kartlar yoluyla cezalandırıldığını söylemişti. Aldığımız cezalar ve gördüğümüz kartlar bu bakış açısını doğruluyor" dedi. Çebi şöyle devam etti: "Hiç kimse bize gösterilen kartlara duyarsız kalamaz, yokmuş gibi davranamaz. Her şeye rağmen, yıkılmadık ve ayaktayız. Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bir her zaman eşit yarış, eşit rekabet ve adil kararlar peşindeyiz. Sadece kendimiz için değil herkes için adalet istiyoruz.."

TRABZON'A SAYGILIYIZ
Ahmet Çebi, hafta sonundaki rakipleri Trabzonspor'a saygı duyduklarını belirterek, "Dostane bir maç olacağına inanıyoruz. Trabzon'da her zaman misafirperverlik içerisinde karşılandık ve alkışlandık. Biz de aynı şekilde. Bunun böyle devam etmesini istiyoruz" diye konuştu.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA