Casillas sürprizi

Casillas sürprizi
Çarşamba 03.06.2015

Marca Gazetesi, 1. sayfasından verdiği haberde, "Beşiktaş, Casillas ile ilgileniyor" başlığını kullandı. 34 yaşındaki tecrübeli kalecinin 2017'ye kadar sözleşmesi bulunuyor

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'a İker Casillas da yazıldı. İspanya Milli Takımı ve Real Madrid'in tecrübeli kalecisi Iker Casillas ile ilgilenen kulüplere, Türkiye'den Beşiktaş'ın da dahil edildi. Marca'nın "Beşiktaş, Casillas ile ilgileniyor" başlıklı haberinde, 34 yaşındaki Casillas'a transfer teklifi sunan son kulübün Beşiktaş olduğunu yazdı. Casillas'a, Beşiktaş ve F.Bahçe dışında 2 İngiliz, 2 İtalyan, İspanyol ve Fransız kulübünden de teklif var.

16 SENEDİR REAL MADRİD'DE
İspanyol kalecinin 1999 yılından bu yana formasını giydiği Real Madrid'de halen hesaba katılıp katılmadığını öğrenmek için Benitez ile en kısa zamanda konuşmak istediği ve böylece geleceğini netleştireceği paylaşıldı. Gelecek sezon için kalıp kalmayacağı tam olarak netlik kazanmayan Casillas, Real Madrid'in yeni hocası ile konuştuktan sonra kesin kararını verecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN