Güneş doğuyor

Güneş doğuyor
Cuma 05.06.2015

Beşiktaş, Bursaspor'dan ayrılan Şenol Güneş için gün sayıyor. Siyah-beyazlılar, dün Bursaspor'la iplerini kopartan tecrübeli hoca ile prensipte anlaştı Güneş, Şampiyonlar Ligi final maçını izledikten sonra İstanbul'a gelerek imza atacak

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş oldu Slaven Bilic'in ayrılmasının ardından aralarında Lucescu, Jesus, Bielsa gibi yabancı; Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay ve Sergen Yalçın gibi bir çok yerli isimle temasa geçen siyah-beyazlılar Şenol Güneş isminde karar kaldı. Başkan Fikret Orman'ın, "Kupa maçından önce kendisiyle görüşmem, teklif de yapmam" dediği Şenol Güneş; dün öğlen saatlerinde Bursaspor ile iplerini kopardı. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile bir araya gelen Güneş şu ifadeleri kullandı:

Yeni hoca bakın
"Başkana aceleleri varsa isterlerse yerime teknik direktör bakabileceklerini söyledim." Bu konuşmanın ardından dün Bursaspor tesislerindeki eşyalarını toplayan Şenol Güneş, kendine tahsis edilen aracın anahtarlarını kulübe bırakarak ayrıldı. Tecrübeli hocanın, yarın oynanacak Şampiyonlar Ligi finalini izledikten sonra, pazartesi günü İstanbul'a gelerek Beşiktaşlı yöneticilerle masaya oturacağı ifade edildi.

Yönetim de onayladı
Beşiktaş yönetiminin dünkü toplantısından da Şenol Güneş ismine 'onay' çıktı. Yönetim kurulu bu konuda Başkan Orman'a tam yetki verirken, Beşiktaş başkanının birkaç gün içinde Şenol Güneş ile masaya oturması bekleniyor. Güneş'in, bu iki günlük süre içerisinde Beşiktaş takımında görmek istediği oyuncularla ilgili listeyi yönetime sunacağı belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN