Üçü bir yerde

Üçü bir yerde
Cumartesi 06.06.2015

Beşiktaş Başkanı ile pazartesi masaya oturacak olan ve "5 dakikada anlaşırız" diyen Şenol Güneş'in; Civelli ve Belluschi'yi de yanında getirmesi bekleniyor

Beşiktaş yönetimi yeni dönemde Şenol Güneş'le yola devam etmeye hazırlanırken, gelecek haftadan itibaren Güneş'in vereceği rapor doğrultusunda transfere hız verileceği iddiaları da artmaya başladı. Önceki gün Bursaspor'a resmen veda eden Şenol Güneş, bu akşam Almanya'da oynanacak Juventus-Barcelona maçını canlı olarak izleyecek. Güneş, bu maçın ardından yarın akşam saatlerinde İstanbul'da dönecek ve pazartesi günü de Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelecek.

MASADA ÇOK OTURMAYIZ
İkinci Başkan Ahmet Çebi'nin, geçtiğimiz günlerde yakın çevresine yaptığı "Şenol hocayla prensip anlaşmasına vardık" açıklama üzerine Şenol Güneş de; "Bizler için bu tür konuşmalar fazla uzun sürmez. Eğer şartlar uygun olursa, bir araya geldikten 5 dakika sonra anlaşır, masadan kalkarız. Bu konuda sorun olmaz" ifadesini kullanarak Beşiktaş'la anlaşmasının an meselesi olduğunu ifade etti. Bu arada Güneş'in, Başkan Fikret Orman'dan görüşmenin kesinlikle gizli bir yerde olmasını özellikle talep ettiği öğrenildi.

1+1 YILLIK SÖZLEŞME ÖNERİLECEK
Bu arada teknik direktör Şenol Güneş'in ilk etapta Bursaspor'dan herkesin beklediğinin aksine, yıldızları değil 31 yaşında olan ve sözleşmeleri biten Renato Civelli ile Fernando Belluschi'yi isteyeceği iddia edildi. İki oyuncuya da büyük saygı duyan Güneş'in, Arjantinli oyuncularla 1+1 yıllık sözleşme yapılmasını isteyeceği öğrenildi. Bir stoper, bir de 10 numara alarak kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen Beşiktaş yönetiminin, iki isme de sıcak yaklaştığı ve Güneş ile birlikte anlaşma yapılmasına kesin gözüyle bakıldığı ifade edildi.

YERLİ KARTALLAR'DA GÜNEŞ SEVİNCİ
Beşiktaşlı futbolcuları Şenol Güneş heyecanı sardı. Güneş'le daha önce beraber çalışan Tolga Zengin'den sürekli bilgi alan siyah-beyazlı oyuncular, tecrübeli teknik adamın yapısını öğrendikçe daha da mutlu oluyorlar. Güneş'in takımın başına gelecek olmasına en çok sevinenlerin ise; Atınç, İsmail, Serdar, Oğuzhan, Pektemek ve Cenk Tosun olduğu bildirildi. Bu isimlerin yeni sezonda daha fazla şans bulması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN