Tek eksik var: Özgüven

Tek eksik var: Özgüven
Pazar 07.06.2015

Yarın Başkan Orman ile masaya oturacak olan Güneş, "Bu kadro şampiyonluğa ulaşabilir. Sadece özgüven ve bunu sahaya yansıtmak yeterli olur" dedi

Beşiktaş'ta tüm gözler yeni teknik direktörün kimin olacağına çevrilirken, Şenol Güneş'in takımın başına gelmesine artık kesin gözüyle bakılıyor. Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra dün akşam oynanan Şampiyonlar Ligi final maçını izlemek için Almanya'ya giden Şenol Güneş, yarın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile masaya oturacak. Orman'la yaptığı ilk görüşmenin ardından "Biz 5 dakikada anlaşır, masadan kalkarız" diyerek teklifi prensipte kabul ettiğini ima eden Şenol Güneş'in; bu konuşmada Beşiktaş'ta yapılmasını gerekenleri de anlattığı öğrenildi.

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIRIZ
Güneş'in, Beşiktaş'la ilgili üç tespitte bulunduğu ifade edildi. Tecrübeli hocanın yakın çevresine, "Beşiktaş iyi bir kadroya sahip. Çok kaliteli yıldız oyuncuları var. Birkaç takviye işin rengini değişterecektir. Beşiktaş bu kadro ile şampiyonluğa ulaşabilir! İhtiyaç olan sadece özgüven ve bunun doğru bir şekilde sahaya yansıtılması" dediği belirtildi. Şenol Güneş'in ayrıca "Fikret Orman'la da, Ahmet Nur Çebi'yle de, taraftarla da uyum içinde çalışabiliriz. Bu sayede bir değer oluşturabiliriz. Birçok teklif var ama bizi heyecanlandıran Beşiktaş'ın ilgisi oldu" dediği öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN