Beşiktaş'ta Güneş açacak!

Beşiktaş'ta Güneş açacak!
Pazartesi 08.06.2015

Beşiktaş yönetimi, hoca adaylarından Şenol Güneş ile bugün masaya oturuyor. Güneş daha önce "5 dakikada anlaşırız" dediği Beşiktaş ile şartları görüşecek ve büyük ihtimalle resmi imzayı atacak

Slaven Bilic ile yollarını ayıran Beşiktaş'ta yeni teknik direktörün bu hafta belli olması bekleniyor. Yönetim kurulu, bugün ilk olarak Şenol Güneş ile masaya oturacak. Yapılacak görüşmede taraflar şartlarını ortaya koyacak. Transfer, bütçe ve hedeflerin konuşulacağı toplantıda anlaşma sağlanması halinde Şenol Güneş, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olacak. Güneş, Beşiktaş'ın mevcut kadrosunun zaten iyi olduğunu ve birkaç takviye ile şampiyonluğun gelebileceğini ifade etmişti.

MUSTAFA DENİZLİ YEDEKTE TUTULUYOR
Yönetimin, Güneş'te pürüz çıkması halinde Mustafa Denizli ile görüşeceği bildirildi. Abdullah Avcı da son aday olarak listede yer alıyor. Yabancı teknik adam ise en son ihtimal.

İMZA DEĞİL DEĞER KATMAK DAHA ÖNEMLİ
Beşiktaş ile bugün görüşmesi beklenen Şenol Güneş, FOTOMAÇ'a konuştu. Almanya'da telefonla ulaştığımız tecrübeli çalıştırıcı, "Beşiktaş'tan 'Hocam sizinle görüşmek, hatta masaya oturmak istiyoruz' şeklinde bir istek geldi. Geldiğimde (dün akşam döndü) oturup, sohbet edeceğiz" dedi. Güneş, gittiği her takıma bir şeyler vermeye çalıştığını belirterek, "Önemli olan imza değil bir değer katabilmek. İnşallah hayırlısı olur" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN