Beşiktaş'ta Nani operasyonu

Beşiktaş'ta Nani operasyonu
Pazartesi 08.06.2015

İngiliz yöneticiler, Nani'yi öncelikle bonservis ücreti alarak satmak istiyor. Ancak Temmuz ayı başına kadar bu gerçekleşmezse, aralarında Beşiktaş'ın da bulunduğu takımlarla masaya oturacak

Beşiktaş yönetimi, yeni sezon öncesi hem teknik direktör hem de futbolcu transferi için hummalı günler yaşıyor. Hocayı belirlemenin yanı sıra, daha güçlü bir kadro oluşturarak, gelecek sezon şampiyonluk yolunda daha inançlı olarak yola çıkmak isteyen siyah- beyazlılar, aradıkları oyuncuyu İngiltere'de buldu. Siyah-beyazlıların, geçen sezon Sporting'de kiralık oynayan ve Manchester United'ın malı olan Nani'yi (Luis Carlos Almeida da Cunha) kiralamak için İngiliz devi ile masaya oturmaya hazırlandığı ileri sürüldü.

BAŞKA TALİPLERİ DE VAR
Siyah-beyazlıların, 2007'de Manchester United takımına 25.5 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olan Portekizli yıldız için öncelikle 'kiralık' formülü üzerinde duruyor. İngiliz yöneticilerin ise Nani ile ilgili planlarının öncelikle bonservis ücreti alarak transferi bitirmek olduğu belirtildi. Ancak yine de Kartal'a açık kapı bırakan ManU yönetiminin, "Temmuz ayı başına kadar Nani'yi bonservisi ile satabileceğimiz bir takım çıkmaması durumunda, Beşiktaş ile kiralama konusunda masaya oturabiliriz. Ancak başka takımlar da oyuncumuzu almak istiyor" diye haber yolladığı da vurgulanıyor.

iKi AYAĞI DA KUVVETLi
Yeşil Burun Adaları doğumlu olan Nani, Portekiz Milli Takımı'nda da forma giyen sağ ayaklı bir futbolcu. Ancak her iki kanadı da oldukça başarılı bir şekilde kullanıyor. Son dönemde oynadığı takımlarda ise sol kanatta görev yaptı.
Etiketler Beşiktaş, Nani
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN